2012/13

Přehled zápasů 13.kola MP

VŠTJ A - Rudná A   10:6    (2428-2387)
Ptáčník 385, Spěváček 421, Bok 388, Mora 430, Tureček 363, Zderadička 400

Rudná B - Praga A  2:14    (2340-2365)
Mora 364, Kohout 390, Machulka 419, Bachor 398, Mařánek 374, Zelenka 395

       US E - Rudná C    14:2     (2444-2369)
Koščová 413, Sedlačik 395, Dvořák M. 367, Kýhos 391, Kasal 398, Koščo 405

VŠTJ B - Rudná D   
 

Rudná E - Astra C     10:6     (2208-2176)
Fišerová 376, Vejvoda 361, Fišer 398, Sedlačiková 290, Machulka L. 405, Machulka M. 378

Přehled zápasů 12.kola MP

Rudná A - Slavoj C   10:6     (2463-2397)
Berezněv 402, Ptáčník 417, Bok 421, Mora 440, Zderadička 380, Tureček 403

Admira A - Rudná B  12:4    (2453-2300)
Mařánek 392, Mora 377, Bachor 381, Kohout 391, Novotný 353, Machulka 406

       Rudná C - Slavia B    4:12      (2444-2511)
Kasal 407, Dvořák M. 412, Kýhos 390, Keller 420, Koščová 399, Koščo 416

Rudná D - Admira C    14:2    (2431-2224)
Zimáková 428, Mařánková 389, Poláčková 424, Holubová 421, Panenková 367, Kohoutová 402

Konstruktiva F - Rudná E  10:6    (2407-2296)
Fišer 374, Fišerová 373, Dvořák 359, Dvořáková 403, Vejvoda 344, Machulka 443

Přehled zápasů 11.kola MP

Meteor B - Rudná A   14:2    (2535-2392)
Ptáčník 405, Bok 370, Mora 430, Spěváček 431, Zderadička 368, Tureček 388

Rudná B - Slavia A  8:8    (2468-2460)
Kohout 407, Mora 413, Machulka 425, Mařánek 400, Vachule 396, Zelenka 427

       Union B - Rudná C    4:12     (2394-2411)
Kasal 386, Dvořák R. 396, Dvořák M. 402, Koščová 411, Keller 404, Koščová 412

Vršovice D - Rudná D   6:10   (2248-2319)
Mikešová 421, Panenková 364, Holubová Z. 351, Holubová L. 422, Kohoutová 380, Zimáková 381

Rudná E - Meteor E     16:0     (2455-2134)
Dvořáková 419, Dvořák 364, Fišerová 417, Machulková 395, Fišer 407, Machulka 453

Pohár ČKA

Muži A - Dopravní podniky   5:1   (1946-1905) - zápis POSTUP
Dvořák 445, Spěváček 514, Kasal 495, Koščo 492

Přehled zápasů 10.kola MP

Rudná A - Rudná B   14:2     (2544-2478)
Ptáčník 444, Mora 423, Berezněv 406, Bok 416, Zderadička 443, Tureček 412

Rudná A - Rudná B   14:2     (2544-2478)
Kohout 419, Mora Z. 391, Bachor 390, Machulka 460, Zelenka 429, Novotný 389

       Rudná C - DP A    10:6    (2356-2209)
Kasal 390, Dvořák 391, Kýhos 355, Keller 383, Koščová 427, Koščo 410 

Rudná D - Radotín B    12:4    (2430-2242)
Mařánková 350, Novotná 374, Poláčková 392, Holubová 434, Panenková 410, Kohoutová 470

Admira D - Rudná E  12:4    (2313-2147)
Dvořáková 375, Dvořák 332, Vejvoda 283, Fišerová 390, Fišer 358, Machulka 409
 

Přehled zápasů 9.kola MP

Admira A - Rudná A   6:10   (2403-2415)    
Ptáčník  411, Spěváček 399, Tureček 385, Mora(LH) 408, Zderadička 444, Bok 368

Rudná B - Rapid A  10:6   (2483-2424)
Novotný 372, Bachor 423, Mora 429, Mařánek 361, Vachule 462, Machulka 436

       Radlice - Rudná C    14:2   (2485-2371)
 Sedlačik 369, Dvořák 390, Kýhos 394, Kasal 396, Koščová 379, Koščo 443

DP C - Rudná D   8:8    (2251-2216)
Panenková 397, Mikešová 375, Holubová Z. 338, Mařánková 328, Zimáková 390, Holubová 388

Rudná E - V.Popovice B   4:12    (2218-2332)
Fišerová 379, Dvořák 376, Dvořáková 384, Machulková 325, Fišer 348, Machulka 406

Pohár ČKA

Muži B - Konstruktiva C   1:5   (1973-2058)  - zápis
Mora Z. 496, Mařánek 474, Bachor 481, Machulka 522

Dopravní podniky - Muži A  4:2   (1834-1822)  - zápis
Kasal 451, Dvořák 438, Koščo 477, Keller 456

STARŠÍ PŘEHLEDY

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode