Přehled 2011/12

 

Přehled zápasů 14.kola MP

Rudná A  -  Konstruktiva B  12:4   (2420-2359)
Ptáčník 406, Bok 411, Novotný 356, Zderadička 381, Mora 458, Tureček 408,

Rudná B - Žižkov B
 

       Slavia B - Rudná C    
 

Rudná D - DP C   13:3    (2450-2368)
Novotná 411, Mařánková 389, Mikešová 425, Panenková 425, Poláčková 365, Kohoutová 435

Zentiva - Rudná E  


Meteor  - Rudná A   12:4     (2458-2407)

Ptáčník 399, Bachor 383, Novotný 415, Zderadička 394, Bok 393, Tureček 423

Přehled zápasů 13.kola MP

Union B - Rudná A   14:2     (2540-2409)
Ptáčník 411, Zderadička 410, Mora 409, Novotný 389, Bok 395, Tureček 395

US C - Rudná B   14:2     (2340-2261)
Mařánek ml. 374, Mora 370, Kohout 395, Mařánek Jar. 385, Vachule 394, Kohoutová 343

       Rudná C - US D   6:10   (2361-2419)
Koščová 362, kasal 379, Dvořák M. 391, machulka 439, Keller 392, Koščo 398

Rudná D - Praga C   16:0   (2428-2268) 
Mikešová 396, Dvořáková 402, Zimáková 407, Mařánková 380, Novotná 407, Kohoutová 436

Rudná E  - Radotín B  16:0   (2275-1973)
Dvořáková 399, Vejvoda 359, Fišerová 362, Fišer 392, Dvořák 358, Machulka 405

 

Přehled zápasů 12.kola MP

Rudná A  -  Slavoj C  12:4   (2455-2418)
Ptáčník 411, Berezněv 388, Novotný 402, Zderadička 417, Tureček 450, Bok 387

Rudná B - Radlice    8:8    (2375-2380)
Mora 369, Mařánek ml. 388, Kohout 407, Mařánek Jar. 383, Bachor 441, Vachule 387

       Union C - Rudná C    14:2   (2395-2318)
Kasal 391, Dvořák M. 380, Keller 414, Sedlačik 379, Hlom 367, Machulka 387

Konstruktiva E - Rudná D    11:5    (2398-2365)
Mikešová 383, Holubová Z. 404, Novotná 378, Mařánková 349, Zimáková 429, Kohoutová 422

Union F - Rudná E  14:2   (2348-2237)
Fišer 371, Vejvoda 319, Machulka 406, Dvořáková 387, Fišerová 392, Dvořák 362

Union C - Rudná B   6:10    (2397-2406) - dohrávka
Mora 395, Mařánek ml. 385, Kohout 395, Mařánek Jar. 404, Vachule 408, Bachor 419

 

Pohár:     Dopr.podniky - Rudná A  1:5  (8,5:7,5)    (1839-1865)
               Ptáčník 443, Zderadička 465, Bok 477, Tureček 480,           

Přehled zápasů 11.kola MP

Meteor A - Rudná A  odloženo na 5.12.2011
 

Vršovice C - Rudná B   12:4     (2444-2313
Mařánek Jar. 329, Kohout 373, Mora 408, Zelenka 434, Bachor 368, Mařánek ml. 401

       Rudná C - Žižkov A   12:4   (2438-2390)
Kýhos 381, Koščová 359, Keller 425, Hlom 418, Koščo 414, Machulka 441

Rudná D - Union D   12:4   (2380-2286) 
Poláčková 377, mařánková 379, Novotná 398, Panenková 395, Kohoutová 435, Zimáková 396

Rudná E  - VŠTJ B  6:10   (2267-2313)
Dvořáková 388, Fišerová 367, Machulka 440, Fišer 396, Vejvoda 362, Machulková 314

 

Přehled zápasů 10.kola MP

Rudná A  -  V.Popovice  12:4   (2440-2358)
Ptáčník 414, Mora 393, Tureček 418, Koščo 418, Zderadička 418, Berezněv 379

Rudná B - I.PSKN    14:2    (2478-2329)
Vachule 411, Kohout 390, Zelenka 414, Mora 398, Bachor 428, Mařánek 437

       DP B - Rudná C    10:6   (2260-2239)
Kasal 340, Dvořák M. 347, Kýhos 389, Keller 389, Koščo 376, Hlom 398

Slavoj D - Rudná D    12:4    (2330-2194)
Zimáková 355, Panenková 384, Holubová Z. 368, Mařánková 328, Kohoutová 399, Novotná 360

Rapid B - Rudná E  6:10   (2294-2321)
Fišer 387, Fišerová 377, Dvořák 378, Dvořáková 387, Vejvoda 373, Machulka 419

Pohár:     Rudná B - Konstruktiva B  1:5 (3:13)   (1936-2108)  
                   Mařánek ml. 470, Kohout 506, Bachor 486, Mora Z. 474

           Admira - Rudná C  6:0  (11:5)    (1977-1932)
               Kasal 463, Koščo 452, Keller 500, Machulka 517  

            Rudná ženy B - Jihlava  2,5:3,5 (9:7)   (1953-1978)  
               Mařánková 458, Poláčková 472, Novotná 497, Kohoutová 526

    
 

Přehled zápasů 9.kola MP

DP A - Rudná A  10:6    (2266-2264)
Ptáčník 359, Novotný 369, Mora 370, Tureček 389, Zderadička 411, Bok 366

Rudná B - DP B   10:6    (2440-2295) 
Mařánek 405, Mora 427, Kohout 392, Bachor 418, Vachule 394, Zelenka 404

       Meteor C - Rudná C    10:6   (2473-2364)
Sedlačik 350, Kasal 426, Keller 388, Hlom 391, Machulka 429, Koščová 380

Rudná D - Meteor D   14:2   (2353-2162) 
Holubová Z. 384, Mikešová 417, Panenková 399, Kohoutová 386, Poláčková 372, Zimáková 395

Rudná E  - V.Popovice B  12:4   (2325-2239)
Fišer 406, Machulka 418, Vejvoda 398, Fišerová, 382, Dvořáková 385, Dvořák 336

Pohár:     Rudná C - Admira   5:1 (11,5 : 4,5)   (1970-1866)  
                   Keller 483, Koščo 491, Hlom 488, Machulka 508

Přehled zápasů 8.kola MP

Rudná A  -  Praga A   14:2  (2593-2492)
Ptáčník 453, Berezněv 398, Zderadička 432, Mora 434, Tureček 423, Bok 453

US B B -  Rudná B   10:6  (2341-2268)
Mařánek Jar. 329, Mařánek ml. 407, Mora 370, Bachor 395, Zelenka 407, Vachule 360

       Rudná C  - Volno 
 

Slavia C - Rudná D    14:2     (2491-2331)
Mikešová 382, Holubová Z. 390, Mařánková 365, Panenková 434, Novotná 363, Zimáková 397

Sparta B - Rudná E  10:6    (2368-2348)
Fišer 426, Fišerová 382, Machulka 433, Dvořáková 423, Machulková 333, Vejvoda 351

Pohár:     Rudná A - Dopravní podniky  6:0 (14:2)   (2034-1849)  
                   Zderadička 523, Ptáčník 517, Mora R. 512, Bok 482

Přehled zápasů 7.kola MP

Sparta A - Rudná A  12:4     (2577-2439)
Ptáčník 426, Bok 403, Berezněv 403, Tureček 383, Mora 431, Zderadička 393

Rudná B - Admira B   8:8      (2414-2371)
Mařánkek Jar. 363, Bachor 392, Mora 413, Mařánek ml. 399, Vachule 452, Zelenka 395

       Žižkov B - Rudná C    12:4     (2467-2401)
Kasal 390, Dvořák M. 378, Koščo 418, Kýhos 390, Machulka 439, Sadlačik 386

Rudná D - Slavoj E    14:2      (2390-2190)
Kohoutová 401, Poláčková 386, Panenková 415, Holubová 371, Novotná 438, Zimáková 379

Rudná E  - Konstruktiva F    4:12    (2301-2312)
Dvořáková 394, Dvořák 336, Fišerová 362, Fišer 419, Vejvoda 381, Maculka 409

 

Přehled zápasů 6.kola MP

Rudná A  -  Vršovice B  14:2    (2599-2456)
Ptáčník 421, Bok 425, Berezněv 437, Tureček 432, Mora 436, Zderadička 448

Slavia B -  Rudná B    14:2      (2464-2449)
Mora 403, Zelenka 409, Bachor 430, Kohout 399, Vachule 419, Mařánek 389

       Rudná C  - US C    6:10     (2340-2370)
Kasal 390, Keller 373, Sedlačik 381, Hlom 401, Machulka 403, Kýhos+Koščo 392

Slavia D - Rudná D    14:2     (2460-2375)
Holubová Z. 397, Mikešová 378, Poláčková 382, Mařánková 396, Kohoutová 399, Zimáková 423

Rudná E  - Astra C  4:12    (2237-2293)   dohrávka 5.kola
Dvořáková 385, Fišerová 377, Fišer 395, Vejvoda 349, Dvořák 352, Machulka 379

Union E - Rudná E  4:12     (2197-2294)
Dvořáková 395, Dvořák 374, Fišer 379, Machulka 397, Fišerová 411, Vejvoda 338

Přehled zápasů 5.kola MP

Union A - Rudná A  12:4     (2504-2498)
Ptáčník 394, Bok 456, Novotný 434, Zderadička 433, Berezněv 396, Tureček 385

Rudná B - US D   12:4      (2377-2147)
Vachule 400, Mařánek Jar. 367, Zelenka 422, Kohout 370, Mora 371, Bachor 447

       Radlice - Rudná C   12:4      (2387-2250)
Keller 363, Kasal 341, Kýhos 376, Sedlačik 367, Koščo 418, Machulka 385

Rudná D - Vršovice D     10:6     (2317-2198)
Dvořáková 388, Zimáková 378, Holubová Z. 373, Mařánková 356, Novotná 423, Kohoutová 399

Rudná E  - Astra C  odloženo na pondělí 10.října


 

Archiv starších kol

 

Přehled zápasů 4.kola MP

Rudná A - volno
 

Union C - Rudná B - odloženo
 

       Rudná C - Vršovice C   10:6      (2358-2320)
Kasal 419, Keller 377, Koščová 372, Hlom 350, Machulka 410, Koščo 430

Radotín B -Rudná D     12:4     (2385-2348)
Mikešová 380, Zimáková 386, Panenková 397, Novotná 375, Poláčková 388, Kohoutová 422

DP D - Rudná E 14:2    (2183-1943)
Fišerová 328, Dvořák 322, Dvořáková 383, Machulková 264, Vejvoda 304, Machulka 342


 

Přehled zápasů 3.kola MP

VŠTJ A - Rudná A     10:6     (2495-2493)
Ptáčník 381, Berezněv 414, Mora 435, Bok 404, Tureček 411, Zderadička 448

Rudná B - Žižkov A  12:4   (2403-2375)
Kohout 383, Mařánek Jar. 365, Mora 445, Mařánek ml. 407, Bachor 422, Vachule 381

       I.PSKN - Rudná C    4:12    (2394-2445)
Kasal 424, Sedlačik 369, Koščo 426, Kýhos 364, Hlom 425, Machulka 437 

Rudná D - Uhelné sklady E    4:12     (2326-2350)
Mikešová 424, Panenková 436, Holubová Z. 335, Mařánková 350, Zimáková 406, Kohoutová 375

Rudná E - Slavia E    4:12     (2116-2250)
Dvořáková 395,Fišerová 338, Dvořák 347, Machulková 352, Vejvoda 267, Machulka 417
 

Přehled zápasů 2.kola MP

Rudná A - Rapid A     4:12     (2469-2486)
Ptáčník 434, Novotný 353, Zderadička 437, Mora 406, Bok 437, Berezněv 402

Rudná C - Rudná B  4:12    (2308-2481)
Mařánek ml. 392, Kohout 384, Mora 417, Bachor 456, Zelenka 410, Vachule 422

       Rudná C - Rudná B   4:12    (2308-2481)
Machulka 424, Koščová 380, Hlom 366, Dvořák 331, Koščo 467, Keller 340

Admira C - Rudná D   4:12     (2291-2330)
Novotná 402, Zimáková 395, Panenková 382, Mikešová 387, Poláčková 370, Kohoutová 394

Rudná E - volno
 

Přehled zápasů 1.kola MP

Rudná A - Admira    12:4    (2520-2471)
Ptáčník 433, Novotný 402, Zderadička 417, Mora 423, Bok 439, Berezněv 406

Rudná B - Meteor C    10:6    (2392-2346)
Mařánek ml. 391, Kohout 403, Zelenka 419, Bachor 401, Vachule 386, Mora 392

              US B - Rudná C   6:10  (2323-2325)
Dvořák R. 404, Kýhos 390, Hlom 381, Keller 369, Koščo 385, Machulka 396

Rudná D - Žižkov C  14:2     (2480-2198)
Mikešová 435, Holubová Z. 362, Panenková 437, Novotná 423, Mařánková 400, Kohoutová 423

Admira D - Rudná E    6:10   (2050-2067)
Sedlačiková 335, Dvořáková 348, Machulková 328, Fišerová 301, Fišer 357, Machulka 398

 

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode