Pohár ČKA - Pro-Tec Cup 2011/12

Rozlosování

 

Muži A - kapitán Martin Berezněv

1.kolo - volno

2.kolo - Dopravní podniky A - POSTUP!!!

Muži B - kapitán Zdeněk Mora

1.kolo - volno

2.kolo - Konstruktiva B 

  • 07.11.2011 od      v Rudné  prohra 1:5 (3:13)
  •                           v Bráníku

Muži C - kapitán Tomáš Keller    - VYŘAZENO

1.kolo - Admira Kobylisy - KONEC

2.kolo - ????

Ženy A - kapitánka Jájina Zimáková

1.kolo - Spořice

Ženy B - kapitánka Míla Kohoutová

1.kolo - PSJ Jihlava

 

Pohár ČKA 2010/11

 

Kompletní informace o Poháru ČKA - zde

Rozpis poháru ČKA - zde

Zpravodaj z poháru ČKA
01 s rozlosováním
02 - 1.kolo poháru

Muži A postoupili přes Neratovice B a čeká je lídr 2.ligy Sadská

Kapitán - Radek Mora

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
25.10. po Neratovice B
- Sokol Rudná A
2:4
1968:2008
x
01.11. po Sokol Rudná A
- Neratovice B 4:2 1935:1910 x

 

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
09.11. út Sokol Rudná A - Sadská
1,5:4,5
1924:2022
x
01.11. po Sadská - Sokol Rudná A    

 

Muži B se utkají v prvním kole s Poděbrady 

Kapitán - Zdeněk Mora

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
25.10. po Sokol Rudná B
- Poděbrady
3:3 1875:1915 x
01.11.  po Poděbrady - Sokol Rudná B
   

 

Muži C se utkali v prvním kole s Červenými Pečky a postoupili do 2.kola kde narazí na Kolín

Kapitán - Tomáš Keller

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
17.10. ne Sokol Rudná C - Č. Pečky
5:1
1961:1927
x
27.10.  st Č. Pečky - Sokol Rudná C 4,5:1,5 2028:1919 x

 

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
14.11. ne Sokol Rudná C - Kolín
5:1
1950:2030
x
 17.11.  st Kolín - Sokol Rudná C 6:0  2207:1931 x

 

Ženy A narazí na Trutnov - POSTUP!!! - v dalším kole narazí na Jihlavu
Kapitánka - Jájina Zimáková

 

 

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
04.12. so Trutnov
- Sokol Rudná A

2:4

1862:1866
x
12.12. ne Sokol Rudná A
- Trutnov 5:1 1920:1804 x

 

 

Ženy B narazí Sokol Kdyně - POSTUP!!! - v dalším kole narazí na Jičín
Kapitánka - Míla Kohoutová

 

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
14.11. ne Kdyně
- Sokol Rudná B
3:3
1943:1919
x
05.12. ne Sokol Rudná B
- Kdyně 5:1 1938:1767 x

 

 

 

 

Naše premiéra v poháru ČKA

Kompletní informace o Poháru ČKA - zde

 Zpravodaj z poháru ČKA 01

Muži se utkají v prvním kole s Neratovicemi
je to silný celek jehož základ budou tvořit hráči divizních Neratovic A. První utkání sehrají doma, termíny budou upřesněny.
Odkaz na divizní soutěž, kde můžete sčíhnout jejich výsledky je zde

Kapitán - Radek Mora

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
27.10. út Sokol Rudná
- Neratovice 2:4 1967:1998 x
03.11. út Neratovice - Sokol Rudná 4:2 1968:1945 x

 

Ženy po změně v rozlosování narazí TJ Lomnice
vypadá to na hratelnějšího soupeře než byly původně prvoligové Neratovice. První zápas sehrají ženy na Lomnické kuželně.
Odkaz na soutěže které hrají Lomnická družstva je zde, Hlavně v týmu Lomnice A hrají dvě kvalitní kuželkářky.

 

Kapitánka - Jájina Zimáková

Datum den Domácí   Hosté  Score Kuželky Zápis
29.11. ne TJ Lomnice
- Sokol Rudná 5:1 1805:1660 x
06.12 ne Sokol Rudná - TJ Lomnice 0:6 1860:2005 x

 

 

Pohár ČKA

Pohár ČKA byl rozlosován!

Zpravodaj s rozlosováním

Rozpis poháru ČKA

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode