Informace ze zápasů 23.kola MP a 15.kola KLŽ

A - Rudná A - Dopravní podniky    10:6   (2391-2305)    
Ptáčník 404, Novotný (Luboš) 448, Vilímek (Míla) 396, Bok 409, Mora 421, Tureček 388
B - Rudná B - Žižkov      odloženo 

C - Radlice - Rudná C   14:2   (2271-2228)   
Sedlačik 364, Keller 359, Kýhos 361, Hlom 379. Koščo 399, Machulka 366
D
-Rapid B - Rudná D    12:4   (2439-2351)  
Dvořák 383, Fišerová 414, Dvořáková 426, Fišer 379, Vejvoda 339, Machulka 410
E - Astra C - Rudná E   6:10    (2148-2262) 
Mikešová 363, Novotná 348, Holubová Z. 332, Holubová L. 438, Poláčková 372, Kohoutová 409
Ženy
-  Sokol Rudná - Konstruktiva B  2:4    (1472:1566)  
Panenková 395, Kšírová 356, Zelenková 339, Koščová 382

 Informace ze zápasů 22.kola MP

A - Meteor B - Rudná A        14:2      (2533:2374)   dohr. 17.kola
Vilímek 367, Ptáčník 402, Novotný 420, Bok 413, Mora 407, Tureček 365
A
- Astra - Rudná A        14:2                                
Ptáčník 361, Novotný(Mirek) 393, Berezněv(Honzík) 351, Bok 408, Tureček 386, Mora 413
B - Radotín B - Rudná B    3:13     (2376:2464)      
Mařánek ml. 393, Mora 384, Kohout 410, Bachor 425, Zelenka 436, Šaroch 416
C - Rudná C - Uhelné sklady B    12:4  (2337:2309)  
Kasal 401, Dvořák M. 348, Sedlačik 350, Koščo 425, Hlom 404, Machulka 409
D - Admira D - Rudná D    4:12    (2154:2161)   
Dvořáková 359, Dvořák 332, Fišerová 353, Vejvoda 351, Fišer 366, Machulka
400
D
- Rudná D - Rudná E    12:4    (2231:2105) 
Machulková 313, Dvořáková 392, Fišerová 359, Dvořák 354, Fišer 402, Machulka 411


E
- Meteor F -Rudná E      odloženo na 21.března

 Informace ze zápasů 21.kola MP a 14.kola KLŽ

A - Rudná A - Konstruktiva D     12:4   (2391-2305)    
Ptáčník 420, Machulka 404, Novotný 368, Bok 422, Tureček 371, Mora 406
B - Rudná B - Radlice    10:6    (2385:2365)  dohr. 15.kola
Šaroch 332, Mařánek Jar. 391, Mařánek ml. 402, Bachor 396, Kohout 418, Zelenka
446

B - Rudná B - DP B    12:4   (2341-2315)      
Kohout 406, Mařánek ml. 380, Mařánek Jar. 329, Mora 417, Bachor 426, Zelenka 383
C - Meteor C - Rudná C   16:0   (2474-2402)   
Kýhos 373, Dvořák M. 408, Kasal 406, Keller 381, Koščo 412, Machulka 422 
D
- Astra C - Rudná D    14:2   (2222-2099)  
Dvořáková 387, Fišerová 330, Fišer 350, Dvořák 331, Machulková 319, Machulka 382
E - Rudná E - Admira D   14:2    (2414-2040)   
Novotná 415, Holubová 420, Mikešová 407, Poláčková 398, Mařánková 370, Kohoutová 404
Ženy -  Teplá - Sokol Rudná    5:1  (1786-1675)  
Panenková 437, Kšírová 394, Zelenková 433, Koščová 411

 Informace ze zápasů 20.kola MP a 13.kola KLŽ

A - Admira Kobylisy - Rudná A        4:12      (2288:2358) 
Ptáčník 404, Vilímek 365, Kýhos 382, Novotný 420, Bok 378, Tureček 409
B
- Vršovice C - Rudná B    12:4    (2342:2328)      
Mařánek ml. 369, Mora 363, Vachule 370, Bachor 430, Kohout 387, Zelenka 409
C - Rudná C - Uhelné sklady C      11:5      (2344:2271)  
Kasal 378, Sedlačik 363, Keller 407, Koščo 425, Hlom 388, Machulka 383
D
- Rudná D - Rudná E    2:14    (2171:2359) 
Dvořáková 368, Fišerová 340, Fišer 379, Dvořák 319, Machulka 429, Bulínová 336 

E
- Rudná D -Rudná E      2:14    (2171-2359)   
Holubová 440, Mařánková 396, Mikešová 413, Holubová Z. 337, Zimáková 374, Kohoutová 399
Ženy -  Sokol Rudná - Akuma MB    4:2      (1531:1531)     
Panenková 388, Kšírová 381, Zelenková 383, Koščová 379

 Informace ze zápasů 19.kola MP

A - Rudná - PSK Union B        10:6      (2324:2314)  
Ptáčník 381, Berezněv(Luboš)377, Vilímek(Tomáš) 366, Bok 411, Novotný (Míla) 381, Tureček 408
B - Rudná B - Slavoj C     12:4   (2344:2305)  
Mařánek Jar. 352, Šaroch 369, Kohout 370, Zelenka 413, Vachule 401, Bachor 439

C - Admira B - Rudná C     12:4      (2316:2163)  
Kasal 345, Dvořák+Keller 307, Hlom 346, Kýhos 355, Koščo 420, Machulka 390

D
- Meteor F - Rudná D    odloženo na 7.března 
E
- Rudná E - Žižkov C       15:1   (2471-2257)   
Holubová 467, Mařánková 375, Novotná 396, Kohoutová 402, Mikešová 428, Zimáková 403

 Informace ze zápasů 18.kola MP a 12 kola KLŽ

A - Rudná - VŠTJ   4:12   (2371:2438)
Ptáčník 390, Berezněv+Vilímek 387, Mora 456, Novotná 354, Tureček 389, Bok 395


B - Rudná B - Union C     4:12   (2228:2309)
Vachule 366, Šaroch 347, Mora 343, Mařánek ml. 363, Kohout 404, Bachor 405

C - Slavoj C - Rudná C     11:5      (2391:2254)
Kasal 385, Machulka 403, Sedlačik 374, Keller 350, Kýhos 368, Koščo 374

D
- Meteor F - Rudná D    10:6     (2314:2302)
Dvořáková 419, Machulka 429, Fišer 403, Dvořák 364, Machulková 365, Vejvoda 322


E
- Žižkov C  - Rudná E   5:11   (2327-2436)
Novotná 397, Poláčková 379, Holubová Z. 375, Mařánková 392, Kohoutová 434, Holubová L. 459

Ženy - Jablonec - Sokol Rudná   5:1   (1764:1622)
Panenková 404, Kšírová 414, Zelenková 374, Koščová 430
 

 Informace ze zápasů 17.kola MP

A - Meteor - Rudná  Odloženo !!!

B - I.PSKN - Rudná B  13:3    (2408-2300)
Mařánek ml. 366, Mora 401, Šaroch 392, Bachor 396, Mařánek Jar. 342, Kohout 403

C - Rudná C - Slavia B  12:4     (2403-2311)  - hráno 18.1.2011
Sedlačik 379, Dvořák M. 367, Kasal 424, Machulka 417, Koščo 407, Hlom 409

D
- Rudná D - Zentiva   2:14   (2197-2210)
Fišerová 343, Machulka 401, Dvořáková 388, Fišer 394, Bulínová 308, Dvořák 363  

E - Rudná E - DP D  16:0   (2375-2141)
Mařánková 406, Kohoutová 402, Novotná 392, Poláčková 389, Holubová 413, Zimáková 373

Ženy - Sokol Rudná  - Čechie/Admira   5:1    (1497-1457)
Holubová 413, Kšírová 371, Dvořáková 330, Koščová 383

 

 Informace ze zápasů 16.kola MP  - začíná jarní část

A - Rudná - Rapid        14:2   (2339-2297)
Ptáčník 408, Mora 392, Novotný 400, Bok 371, Tureček 407, Berezněv + Vilímek 361

B - Rudná B - Radlice    Odloženo !!!

C - Rudná C - VOLNO

D
- Žižkov C - Rudná D    12:4   (2452-2204)
Dvořáková 372, Machulková 305, Machulka 443, Fišer 383, Fišerová 364, Vejvoda 337

E
- Meteor E  - Rudná E   12:4   (2502-2462)
Kohoutová 413, Mařánková 395, Holubová Z. 370, Novotná 439, Zimáková 445, Poláčková
400

Ženy - Rokycany - Sokol Rudná 5:1  (1658:1606)
Panenková 426, Kšírová 395, Mařánková 393, Zimáková 392
 

Přehled 2010-11

   Kvalifikace MP mužů - Luboš Machulka 568  

 Informace ze zápasů 1.kola MP

Áčko  po rozpačitém výkonu málem odjelo z Rapidu s kanárem
Novotný 395, Vilímek 376, Mora 438, Tureček 395, Bok 377, Berezněv 404 

Béčko po kvalitním výkonu,vyhrálo v Radlicích, omlouvám se :-)))
Kohout 425, Mařánek J. ml 428, Mora 399, Mařánek Jar. 366, Vachule 394, Zelenka 394

Céčko VOLNO

Déčko vybojovalo doma s favorizovaným Žižkovem C bod
Dvořáková 369, Dvořák 327, Fišerová 404, Machulka 401, Fišer 373, Bulínová 383

Éčko Po slušném výkonu vyprovodilo Meteor E s kanárem
Holubová 410, Mikešová 395, Mařánková 400, Novotná 388, Poláčková 372, Kohoutová 385 

 Informace ze zápasů 2.kola MP

Áčko opět bez bodů, doma nestačilo na Meteor B 
Ptáčník 406, Vilímek 413, Berezněv 409, Bok 394, Mora 390, náhradník 390

Béčko nahrálo doma méně než na Uhelkách a pozásluze prohrálo
Šaroch 379, Mařánek J. ml 356, Mora 405, Kohout 406, Mařánek Jar. 384, Zelenka 399

Céčko prohrálo na Slavii, kde předlo výkon přes 2400
Sedlačik 390, Dvořák M. 412, Koščo 402, Keller 404, Hlom 421, Machulka 416

Déčko po kvalitním výkonu prohrálo na Slavii se Zentivou
Fišer 376, Dvořáková 414, Machulka 415, Fišerová 432, Bulínová 384, Dvořák 371

Éčko  veze body z dopravek a vede tabulku MP4
Holubová 404, Mikešová 375, Mařánková 331, Zimáková 385, Kohoutová 379, Novotná 363

 Informace ze zápasů 3.kola MP a 1.kola 3KLŽ

Áčko s náhradníky hodilo skvělých 2562 a odváží si body z VŠTJ
Ptáčník 435, Šaroch+Novotný 428, Bok 412, Mora 427, Mařánek ml. 424, Berezněv 436

Béčko po špatném startu ztrátu nedotáhlo, a prohrálo na Unionu
Kohout 360, Mařánek J. ml  363, Mora  397, Mařánek Jar. 375, Zelenka 413, Vachule 412

Céčko po dobrém výkonu získalo první letošní body
Kasal 412, Dvořák M. 405, Dvořák R. 368, Machulka 382, Hlom 412, Keller 456

Déčko využilo domácího prostředí a Meteoru F nedalo šanci
Machulka 404, Fišerová 382, Dvořáková 414, Fišer 390, Dvořák 340, Bulínová 375

Éčko  po skvělém výkonu (2505) na domácí kuželně, s přehledem vyhrálo
Mikešová 406, Holubová 447, Novotná 441, Poláčková 388, Kohoutová 416, Zimáková 407

Ženy po slabém výkonu prohrály doma s Rokycany
Panenková 395, Mařánková 363, Kšírová 322, Koščová 415

 Informace ze zápasů 4.kola MP a 2.kola 3KLŽ

A - Union Praha B - Sokol Rudná A  8:8  (2440:2422)
kluci po nevydařeném začátku (-81 a 4:0) nic nevzdali, zabojovali a vezou důležitý bod z Unionu.
Ptáčník 387, Vilímek 382, Novotný 425, Mora 408, Bok 401, Berezněv 419

B - Slavoj C - Sokol Rudná B  14:2  (2314:2193)
po podprůměrném výkonu, kdy to vysloveně nikomu nešlo, jsou kluci rádi že to nebylo s kanárkem.
Kohout 383, Mora 353, Zelenka 359, Mařánek ml. 389, Mařánek Jar. 336, Vachule 373

C - Sokol Rudná C - Admira B 8:8    (2406:2389)
zajímavý zápas, který byl jak na houpačce. Skončil remízou, když dokázali vyhrát jen dva domácí hráči
Kasal 382, Dvořák M. 423, Sedlačík 389, Machulka 398, Hlom 406, Keller 408

D - Sokol Rudná D - Admira D 10:6  (2182:2108)
zde se potvdilo heslo, se slabým soupeřem slabý výkon a pohodová výhra
Machulka 384, Dvořáková 359, Dvořák 357, Fišerová 373, Bulínová 394, Machulková 315

E - Zentiva - Sokol Rudná E  2:14  (2352:2484)
hned od úvodu šli hráčky výbornými výkony za vítězstvím, jen dotahovák nedokázal otevřít klícku a obdarovat domácí kanárkem
Zimáková 420, Mikešová 406, Poláčková 415, Novotná 405, Kohoutová 442, Holubová 396

Žliga - Čechie-Admira - Sokol Rudná   1:5   (1436:1483)
sotva průměrné výkony, snadná výhra. Tak by se dal chraktizovat vítězný zápas ligových žen.
Kšírová 356, Mikešová 356, Panenková 396, Koščová 375

 

 Informace ze zápasů 5.kola MP

A - Sokol Rudná A - Admira 8:8  (2485:2475)
minulý týden tvrdě vybojovaný bod, teď zbytečně ztracený
Holubová 449, Ptáčník 382, Berezněv 441,  Mora 423, Bok 401, Novotný 389

B - Sokol Rudná B - Vršovice C  10:6  (2401:2365)
první domácí výhru musel dotáhnout ke dvěma bodům dotahovák
Mařánek ml. 403, Kohout 391, Zelenka 420, Mora 425, Šaroch 356, Vachule 406

C - Uhelné sklady C - Sokol Rudná C  12:4 (2478:2380)
poklidná cesta domácích k výhře o 100 dřev, ale celkem kvalitní výkon céčka
Dvořák M. 381, Kýhos 379, Koščo 440,Keller 361, Machulka 400, Hlom419

D - Sokol Rudná E - Sokol Rudná D 16:0  (2495:2292)
derby mělo velmi hladký průběh .....
Machulka 416, Dvořáková 384, Dvořák 401, Fišerová 409, Bulínová 365, Machulková 317

E - Sokol Rudná E - Sokol Rudná D 16:0  (2495:2292)
derby mělo velmi hladký průběh .....
Mikešová 440, Novotná 422, Zimáková 410, Holubová 444, Poláčková 393, Kohoutová 386

 

 Informace ze zápasů 6.kola MP a 3.kola 3KLŽ

A - Konstruktiva D - Sokol Rudná A 14:2  (2460:2382)
co k tomu dodat? Kvalitní bezújezdový výkon Radka a propadák dotahováka.
Ptáčník 404, Bok 399, Vilímek 376, Novotný 405, Mora 421, Berezněv 377

B - Dopravní podniky B - Sokol Rudná B 10:6  (2360:2315)
od třetího hráče začali kluci náskok ztahovat, na obrat to ale nestačilo
Kohout 352, Mařánek Jar. 376, Mařánek ml. 388, Bachor 421, Zelenka 405 Vachule 373

C - Sokol Rudná C - Meteor C 12:4 (2311:2132)
poklidná cesta céčka k výhře o 180 dřev, soupeř opravdu neměl svůj den.
Kasal 392, Sedlačik 340, Dvořák R. 377, Machulka 364, Hlom 418, Koščo 420

D - Sokol Rudná D - Astra C 12:4  (2224:2129)
pohodová výhra i bez dvou hráčů základní sestavy
Fišerová 419, Fišer 373, Machulka 415, Machulková 304, Vejvoda 294, Bulínová 409

E - Admira D - Sokol Rudná E - odloženo

Žliga - Sokol Rudná - Jablonec nad Nisou   4:2   (1568:1551)
ve třetím kole přišla po solidním výkonu druhá výhra ligových žen
Panenková 384, Kšírová 373, Zelenková 404, Koščová 407

 

 Informace ze zápasů 1.kola poháru ČKA (4x120HS)

Muži A - POSTUP!
Neratovice B - Rudná A  2:4 (6:10) (1968:2008)
Machulka L. 510, Bok 503, Novotný 474, Berezněv 521 
Rudná A - Neratovice B 4:2  (9:7)  (1935:1910)
Mora R. 478, Machulka L. 511, Bok 462, Berezněv 484 

Muži B
Rudná A - Poděbrady 3:3 (7:9) (1875:1915)
Mařánek ml. 480, Kohout 463, Mařánek Jar. 475, Mora+Zelenka 457 
Poděbrady - Rudná B  0:0

Muži C - POSTUP!
Rudná C - Červené Pečky 5:1 (9:7) (1961:1927
Dvořák M. 512, Keller 446, Koščo 509, Machulka 494 

Červené Pečky - Rudná C  4,5:1,5  (11:5) (2028:1919)
Keller 479, Dvořák M. 479, Hlom 468, Machulka 493

 

 Informace ze zápasů 7.kola MP a 4.kola 3KLŽ

A - Sokol Rudná A  - Astra 10:6  (2476:2468)
z jednoznačného utkání se díky dvěma "dotahovákům" stalo velké drama s výhrou o pouhých 8 kuželek
Berezněv 430, Ptáčník 427, Vilímek 429, Bok 421, Mora 386, Novotný 383

B - Sokol Rudná B - Radotín B 14:2  (2436:2284)
zasloužená výhra korunovaná výborným Vlastovým výkonem
Mařánek ml. 365, Mařánek Jar. 392, Mora 404, Bachor 450, Kohout 403, Zelenka 422

C - Uhelné sklady B - Sokol Rudná C 4:12 (2368:2421)
céčko překvapilo domácí Uhelky B a po kvalitním výkonu nedalo domácím šanci..
Keller 423, Dvořák M. 389, Kýhos 358, Koščo 444, Hlom 374, Machulka 433

D
Radotín C - Sokol Rudná D 4:12  (1924:1978)  
důležitá výhra z radotínské kuželny byla ve znamení slabých výkonů
Fišer 376, Machulka 395, Machulková 279, Fišerová 321, Bulínová 333, Vejvoda 274


E - Sokol Rudná E - Meteor F  14:2  (2546:2185)
zápas začal neuvěřitelným výkonem Lídy Holubové a i ostatní hráčky předvedly výborné výkony
Holubová 497, Mikešová 444, Pesl 359, Zimáková 412, Novotná 414, Kohoutová 420

zápis výkonu 497

Žliga - Akuma M. Boleslav - Sokol Rudná   6:0   (1609:1381)
děvčata si vezou z Boleslavi kanárka
Kšírová 314, Fišerová 356, Zelenková 353, Koščová 358

 

 Informace ze zápasů 8.kola MP

A - Dopravní podniky -  Sokol Rudná A odloženo na 25.11.

B - Žižkov - Sokol Rudná B 10:6  (2434:2386)
prohra po solidním výkonu
Mařánek Jar. 363, Bachor 441, Mora 352, Zelenka 444, Kohout 383, Mařánek ml. 403


C - Sokol Rudná C - Radlice 2:14 (2302:2445)
céčko vysloveně nemělo svůj den ...
Kasal 370, Keller 386, Kýhos 372, Hlom 387, Koščo 385, Machulka 402


D
Sokol Rudná D - Rapid B 6:10  (2141:2236)  
porážka bez tří hráčů základu
Machulka M. 329, Dvořáková 358, Machulka L. 417, Machulková 348, Vejvoda 300, Bulínová 389

E - Sokol Rudná E - Astra C  16:0  (2416:2082)
o poznání horší výkon oproti minulému týdnu stačil i tak k nadělení kanára
Mikešová 401, Novotná 396, Zimáková 389, Kohoutová 404, Mařánková 397, Holubová 429
 

 Informace ze zápasů 9.kola MP A 5.KOLA 3.KLŽ

A - Sokol Rudná A - Vršovice B 14:2 (2362:2354)
naprvní pohled jednoznačný výsledek, ale byly to nervy. Stačilo aby hostující dotahovák hodil o devítku víc a byla z toho plichta.
Ptáčník 389, Vilímek 375, Novotný 392, Zelenka 427, Bok 383, Berezněv 396


B - VOLNO

C - I.PSKN - Sokol Rudná C 14:2 (2467:2361)
první čtyři hráči prohráli dohromady jen 21 kuželek, chybělo více štěstí a mohl to bý lepší výsledek
Kasal 403, Kýhos 372, Sedlačik 404, Keller 390, Hlom 377, Machulka 415


D
- Union E - Sokol Rudná D 10:6  (2313:2193) 
Dvořáková 346, Machulka 425, Vejvoda 281, Fišer 408, Fišerová 401, Machulková 332


E - Radotín C - Sokol Rudná E 0:0  (0:0)
ODLOŽENO

Ženy - Sokol Rudná - Sokol Teplá 4:2 (1538:1533)
dramatická bitva se šťástným koncem pro domácí a výhra o 5 kuželek
Panenková 373, Kšírová 378, Zelenková 390, Koščová 397



 Informace ze zápasů 10.kola MP A 6.KOLA 3.KLŽ

A - Union A - Sokol Rudná A  4:12  (2402:2516)
áčko povtrdilo, že se mu na Unionu daří a veze dva důležité body
Vilímek 409, Ptáčník 430, Novotný 405, Bok 425, Vachule 428, Mora 419


B - Slavia B - Sokol Rudná B  6:10  (2417:2448)
nečekaná, ale zasloužená výhra na Slavii
Kohout 430, Zelenka 430, Mora 370, Bachor 400, Mařánek ml. 381, Vachule
437

C - Sokol Rudná C - Union C  10:6  (2304:2300)
dramatický souboj do posledních hodů vyzněl pro domácí
Kasal 385, Dvořák 352, Keller 413, Sedlačik 353, Koščo 417, Machulka 384


D
- Sokol Rudná D - Meteor F 12:4 (2208:2181) předehr.
potvrzení domácího prostředí a důležitá výhra
Fišerová 398, Fišer 368, Machulka 395, Dvořáková 363, Machulková 296, Bulínová 388

D - Sokol Rudná D - VŠTJ B
dramatické utkání, které rozhodli výkony dotahováků a Monika byla zkrátka lepší
Dvořáková 375, Fišerová 369, Machulka 419, Fišer 339, Vejvoda 341, Bulínová 390


E - Sokol Rudná E - Rapid B   12:4  (2418:2180)
drtivá výhra a stále držená neporazitelnost
Holubová L. 456, Mařánková 407, Holubová Z. 347, Mikešová 426, Novotná 381, Zimáková
401

Ženy - Konstruktiva B - Sokol Rudná  5:1  (1698:1604)
pohodová výhra domácích a Rudná odjíždí po dobrém výkonu bez bodů
Panenková 413, Kšírová 350, Zelenková 416, Koščová 425

 

 Informace ze zápasů 12.kola MP A 8.KOLA 3.KLŽ

A - DP Praha A - Sokol Rudná A   10:6  (2331:2322)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ptáčník 410, Vilímek 371, Novotný 391, Bok 392, Mora 394, Vachule 364


B - Kobylisy B - Sokol Rudná C 10:6  (2356:2278)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kohout 376, Bachor 399, Mařánek J. ml. 383, Mařánek Jar. 382, Mora 352, Vachule 386


C - Sokol Rudná C - Vršovice C 12:4  (2355:2265)
cxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kasal 389, Dvořák M. 373, Keller 395, Hlom 350, Machulka 400, Koščo
448

D
- Sokol Rudná D - Slavia E 12:4 (2306:2266)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Machulková 354, Fišerová 359, Machulka 440, Dvořáková 395, Fišer368, Bulínová 390

E - Sokol Rudná E - VŠTJ B  12:4  (2359:2212)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Holubová 429, Pesl 350, Mařánková 395, Mikešová 395, Zimáková 395, Kohoutová 395


Ženy - České Velenice - Sokol Rudná  5:1   (1781:1714)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Panenková 428, Kšírová 445, Zelenková 431, Zimáková 410


 

 Informace ze zápasů 2.kola poháru ČKA mužů a 1.kola žen (4x120HS)

Muži A
Rudná A - Sadská  (1,5:4,5)  (1924:2022)
jasná porážka s druholigovým týmem
Machulka L. 486, Bok 500, Novotný 480, Ptáčník 458

Muži C
Rudná C - Kolín 1:5 (1950:2030)
nabodobili Áčko a jasně doma prohráli
Kasal 489, Keller 519, Hlom 455, Koščo 487

Muži C - odveta
Kolín - Rudná C 6:0 (2207:1931)
kolíňáci nedali céčku šanci
Machulka 473, Dvořák R. 435, Dvořák M. 510, Keller 513


Ženy B
Kdyně - Rudná B  3:3  (1943:1919)
ženy vybojovali nadějný výsledek pro odvetu
Kohoutová 475, Novotná 496, Mařánková + Holubová Z. 421, Holubová L. 527
  

 Informace ze zápasů 11.kola MP A 7.KOLA 3.KLŽ

ASokol Rudná A  - Sparta A  12:4  (2465:2453)
áčko otočilo zápas a vyhrálo o 12 kuželek
Ptáčník 408, Vilímek 374, Novotný 418, Bok 438, Berezněv 404, Mora 423


B - Sokol Rudná B - Sokol Rudná C 14:2  (2456:2320)
kluci měli svůj den a céčku nedali šanci
Kohout 420, Císař 405, Vachule 418, Bachor 444, Mařánek Jar. 379, Zelenka 390


C - Sokol Rudná B - Sokol Rudná C 14:2  (2456:2320)
céčko se doma trápí, předvedlo sice nejlepší domácí výkon za poslední čtyři zápasy, ale z daleka to na body nestačilo
Keller 384, Kasal 354, Hlom 404, Machulka 406, Sedlačik 357, Koščo 415


D
- Sparta B - Sokol Rudná D  10:6 (2399:2277)
výborná první polovina zápasu a vedení 6:0, soupeř pak zabral a zápas otočil.
Dvořáková 394, Fišerová 370, Machulka 402, Vejvoda 332, Fišer 395, Bulínová 384

E - Union E - Sokol Rudná E  12:4  (2311:2194)
první ztráta bodů, a díky zdravotnímu stavu družstva očekávaná
Novotná 392, Holubová Z. 363, Mařánková 295, Mikešová 400, Zimáková 367


Ženy - Sokol Rudná - Červené Pečky 5:1  (1634:1551)
přesvědčivá výhra a důležité body
Panenková 416, Kšírová 399, Zelenková 404, Koščová 415


 

 Informace ze zápasů 15.kola MP - konec podzimní části

 

A - Rudná - Praga     8:8   ( 2406:2378)
Berezněv 458, Ptáčník 401, Novotný 376, Bok 391, Mora 382, Vilímek 398

A - Rudná - V.Popovice   10:6  (2410-2391)  dohrávka 13.kola
Ptáčník 404, Mora Z. 384, Novotný 407, Bok 389, Mora R. 411, Berezněv 415

BRudná B - US B     12:4    (2370:2299)
Mařánek Jar. 359, Kohout 418, Vachule 360, Bachor 415, mařánek ml. 396, Zelenka 422

C - Žižkov A - Rudná C   13:3    (2466:2359)
Dvořák M. 389, kasal 386, Machulka 415, Sedlačik 438, Hlom 373, Keller 358

D
- Dopr. Podniky D - Rudná D  14:2  (2184-2112)
Machulková 320, Dvořáková 367, Vejvoda 323, Fišer 352, Machulka 364, Fišerová 386

E - Union F - Rudná E  10:6   (2264-2255)
Holubová 421, Mařánková 334, Mikešová 376, Kohoutová 358, Zimáková 394, Novotná 372

 

 Informace ze zápasů 14.kola MP

A - Meteor - Rudná  16:0   (2655-2407)
Ptáčník 425, Bok 406, Kýhos 421, Novotný 410, Keller 389, Vilímek 356

B - Meteor C - Rudná B  8:8   (2468-2468)
Mařánek ml. 415, Kohout 424, Mora 408, Bachor 431, Mařánek Jar. 385, Zelenka 405

C - Rudná C - Radotín B  12:4   (2369:2319)
Dvořák M. 401, Machulka 418, Keller 399, Sedlačik 361, Kýhos 379, Kasal 411

D
- Rudná D - Meteor E - předehráno v listopadu

E - Rudná E - Slavia E    13:3   (2459-2283)
Holubová 441, Mařánková 410, Mikešová 402,  Zimáková 402, Novotná 400, Kohoutová 404

E - Admira D - Rudná E   2:14   (2100-2297)  dohrávka 6.kola
Kohoutová 392, Mařánková 378, Holubová Z. 326, Holubová L. 420, Zimáková 382, Novotná 399


 

 Informace ze zápasů 1.kola žen Poháru ČKA (4x120HS)

Ženy B
Kdyně - Rudná B  3:3  (1943:1919)
ženy vybojovaly nadějný výsledek pro odvetu
Kohoutová 475, Novotná 496, Mařánková + Holubová Z. 421, Holubová L. 527

Rudná B - Kdyně  5:1  (1938:1767)
ženy vybojovaly postup!!!
Mařánková 470, Novotná 473, Kohoutová 494, Holubová 501

Ženy A
Trutnov - Rudná A  2:4  (1862:1866)
ženy vybojovaly nadějný výsledek pro odvetu
Mikešová 454, Panenková 466, Koščová 450, Zimáková 496

Rudná A - Trutnov 5:1  (1920:1804)
ženy vybojovaly postup!!!
Panenková 507, Koščová 449, Mikešová 481, Zimáková 483


  

 Informace ze zápasů 13.kola MP

ASokol Rudná A  - V.Popovice odloženo na 13.12.2010

B - Sokol Rudná B - Uhelné sklady C 6:10  (2300:2301)
Kohout 343, Mařánek ml. 414, Mora 400, Mařánek 344, Bachor 411, Zelenka 388

C DP Praha B - Sokol Rudná C 12:4  (2320:2137)
Kýhos 344, Dvořák 363, Sedlačik 344, Keller 376 Machulka 369

D
- Union F - Sokol Rudná D  8:8 (2270:2267)
Fišer 401, Vejvoda 315, Machulková 352, Dvořáková 383, Machulka 433, Fišerová 383

E - Sparta B - Sokol Rudná E  4:12  (2424:2475)
Mikešová 411, Mařánková 396, Holubov

MÁME TŘI MISTRY PRAHY !!!

MP seniorek - 1. Jájina Zimáková 526
MP žen - 1. Lída Holubová 1147
MP juniorek - 1. Lucka Panenková 994

         

 Informace ze zápasů 30.kola MP

A - Praga - Rudná A      16:0     (2446-2324)   KO!

B - US B - Rudná B         2:14    (2313:2353)
Kohout 420, Mařánek ml. 386. Mora 358, Holubová 436, Mařánek Jar. 342, Zelenka 411

C
- Rudná C - Žižkov      12:4     (2415:2354)
Kasal 414, Dvořák M. 401, Sedlačik 375, Koščo 423, Hlom 392, Machulka 410

D
- Rudná D - DP D       10:6      (2201:2198)
Vejvoda 310, Dvořák 326, Dvořáková 399, Fišerová 391, Fišer 382, Machulka 393

E - Rudná E - Union F    14:2      (2390:1965)
Mikešová 381, Kohoutová 428, Holubová 410, Mařánková 369, Poláčková 400, Zimáková 402

 Informace ze zápasů 29.kola MP

A - Rudná A - Meteor   14:2   (2374-2276)
Ptáčník 400, Vilímek 376, Koščo 384, Bok 421, Tureček 396, Mora 397

B - Rudná B - Meteor C     6:10      (2307-2324)
Kohout 387, Mařánek ml. 368, Mora 392, Zimáková 409, Mařánek Jar. 371, Zelenka 380   
C
- Radotín B - Rudná C    6:10     (2283-2295)
Kasal 393, Dvořák M. 386, Dvořák R. 351, Keller 382, Sedlačik 373, Kýhos 410

D
- Meteor E - Rudná D    8:8      (2299-2331)
Dvořáková 413, Dvořák 370, Fišerová 390, Fišer 403, Vejvoda 330, Machulka 425 

E - Slavia E - Rudná E       8:8       (2360:2330)
Mikešová 380, Novotná 374, Poláčková 373, Holubová 421, Zimáková 410, Mařánková 372

 Informace ze zápasů 28.kola MP

A - Velkém Popovice - Rudná A    16:0    (2552-2322)
B - US C - Rudná B                     12:4    (2330:2326)
C
- Rudná C - DP B                     4:12    (2308:2315)
D
- Rudná D - Union F                 12:4    (2193-2033)
E - Rudná E - Sparta B                 10:6    (2351:2328)

 Informace ze zápasů 27.kola MP

A - Rudná A   - volno
B - Rudná B - Žižkov        12:4    (2415:2354)
B - Rudná B - Admira       4:12    (2396:2413) 
C
- Vršovice C - Rudná C  10:6    (2326:2278)
D
- Slavia E - Rudná D      14:2    (2404:2272)
E - VŠTJ B - Rudná E       6:10    (2403:2537)

 Informace ze zápasů 26.kola MP

A - Sparta - Rudná A   12:4    (2585-2504)  
Ptáčník 423, Novotný 398, Vilímek 395, Bok 419, Mora 436, Tureček 433

B - Rudná C - Rudná B    14:2    (2361-2286)  
Mařánek ml. 367, Mařánek Jar. 379, Šaroch 392, Bachor 378, Vachule 387, Kohout 383   
C
- Rudná C - Rudná B    14:2    (2361-2286)  
Machulka 414, Hlom 383, Kasal 422, Keller 379, Kýhos 355, Koščo 408
D
- Rudná D - Sparta B  6:10   (2204-2233)  
Dvořáková 387, Fišerová 372, Vejvoda 325, Dvořák 359, Fišer 367, Machulka 394
E - Rudná E - Union E     14:2   (2382-2153)   
Mikešová 394, Mařánková 403, Holubová Z. 328, Novotná 386, Holubová L. 434, Kohoutová 437

 Informace ze zápasů 25.kola MP a 17.kola KLŽ

A - Rudná A - Union A     10:6   (2451-2434)    
Ptáčník 405, Bok 440, Kohoutová 387, Kohout 358, Mora 440, Tureček 421
B - Rudná B - Slavia B    12:4    (2462:2436) 
Šaroch 408, Mařánek Jar. 391, Mora 412, Bachor 437, Vachule 388, Kohout
426

C - Union C - Rudná C   14:2   (2403-2302)   
Sedlačik 359, Keller 393, Kýhos 389, Koščo 382, Hlom 400, Machulka 379
D
- VŠTJ B - Rudná D    10:6   (2380-2325)  
Fišerová 391, Dvořáková 443, Dvořák 369, Fišer 416, Machulková 327, Machulka 379
E - Rapid B - Rudná E   12:4    (2499-2447)   
Mikešová 400, Mařánková 409, Poláčková 375, Zimáková 433, Novotná 395, Kohoutová 435
Ženy -  Sokol Rudná  - České Velenice  2:4  (1497-1580)  
Panenková 415, Kšírová 346, Koščová 385, Zelenková 351

 Informace ze zápasů 24.kola MP a 15.kola KLŽ

A - Vršovice B - Rudná A   12:4   (2515:2395)
Ptáčník 458, Vilímek 389, Novotný (Mirek) 358, Bok 401, Mora 419, Tureček 370
B - Rudná B - volno  
C - Rudná C - I.PSKN      2:14   (2169:2349) 
Kasal 348, Dvořák 310, Hlom 360, Sedlačik 382, Machulka 389. Keller 380
D
- Rudná D - Union E     4:12   (2206:2236) 
Dvořáková 399, Dvořák 352, Vejvoda 337, Fišerová 341, Fišer 368, Machulka 409
E - Rudná E - Radotín C     14:2      (2266:2120)   
Holubová Z. 344, Mařánková 383, Poláčková 363, Mikešová 406, Novotná 389, Kohoutová 381
E - Meteor F -Rudná E   12:4    (2392:2375)  dohr. 22.kola 
Holubová Z. 379, Mikešová 392, Mařánková 393, Poláčková 393, Novotná 405, Kohoutová 413
Ženy -  Červené Pečky - Sokol Rudná     5:1    (1588-1518) 
Panenková 390, Kšírová 351, Zelenková 348, Koščová 429

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode