26. kolo

19.04.2022 20:15

Poslední kolo ročníku 2021/2022 je za námi a z pohledu našich družstev už rozhodlo jen o definitivním umístění v tabulkách.

Áčko, které vyjelo na Zvon, sehrálo utkání proti Uhelným skladům A a ani tentokrát na této kuželně neuspělo. Výkony tým nepodal nikterak špatné, ale na lépe hrající domácí to nestačilo a až v souboji dotahováků zachraňovali naši "kanára". Prohra v poměru 7:1 z pohledu domácích znamená, že se náš tým umístil v tabulce na konečném 9. místě. Je to trochu škoda, protože v průběhu sezóny se po celou dobu tým držel v popředí, ale závěr sezóny nám jednoduše nevyšel podle představ.

Béčko, které rovněž hrálo na Zvonu, tentokrát proti Radlicím, také prokázalo, že místní kuželna není dle našeho gusta. Výkonostně se nám vůbec nedařilo a finální porážka v poměru 2:6 jen potvrdila, že náš tým skončil v celkovém hodnocení na předposlední 13. příčce, která znamená sestup a náš tým se pro příští sezónu bude muset spokojit s PPII, kde se bude potkávat s dalším rudenským týmem a to družstvem C.

Céčko utkání posledního kola na domácí kuželně proti Slavii C předehrálo dlouho dopředu a to vítězně v poměru 6:2, když naši borci předvedli velmi slušné výkony. Ale ani hosté nehráli vůbec špatně a tak bylo utkání více dramatické, než vypadá konečný výsledek. Družstvo C obsadilo v celkovém hodnocení 4. místo, které se ale po dohrávce posledního zápasu skupiny mezi Slavojem D a Uhelnými sklady D ještě může změnit na 5.

Finále PPIV rozhodlo o tom, že vítězem a postupujícím ze skupiny se stal tým Sparty C. Naše družstva díky semifinálové účasti obsadili velmi pěkná místa, když Déčko skončilo 3. a Éčko hned za ním na 4. příčce.

Nyní, když po delší době byla odehrána celá sezóna, se již můžeme těšit na tu další, která snad rovněž nebude již ničím rušena. A tak se během delší letní pauzy budeme účastnit různých turnajů a pilně trénovat, abychom v nastávající sezóně předváděli co nejlepší výkony :)

Podrobnosti z jednotlivých utkání v sekci "Statistika družstev"

Zpět

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2021 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode