1. kolo ročníku 20/21

19.09.2020 21:38

Po dlouhé pauze zaviněné Covid-19 situací se naplno rozjel nový ročník Mistrovství Prahy družstev.

Naše týmy vstoupily do nového ročníku vcelku úspěšně. 

Áčko, které hostilo na domácí půdě vysokoškoláky, vytvořilo hned v prvním utkání ročníku rekord domácí kuželny výkonem 2650 a zaslouženě úspěšně navázalo tam, kde při přerušení loňského ročníku skončilo, tedy na vítězné vlně :)

Béčko, které vyjelo k prvnímu utkání na kuželnu Žižkova, sehrálo dramatické utkání s týmem Slavoj C. Po dvou hráčích sice vypadal vývoj utkání jasně ve prospěch domácích, ale poté se vše otočilo, čtyři naši borci ve svých utkáních zvítězili a tak je dělba bodů vcelku spravedlivým výsledkem.

Céčko začalo sezónu na kuželně v Kobylisých a předvedlo také velmi dobrý vstup do nového ročníku, když domácí hráče dokonale zaskočili a odvážejí si do Rudné dva body za vítězství.

Déčko tak jediné na začátku sezóny zaváhalo, když na domácí půdě podlehlo hostující Astře C, rozdílem 10 kuželek. Nicméně výkony hráčů byly velmi slušné a k vítězství chybělo jen trochu toho štěstíčka.

Éčko, které ještě loni plnilo roli nováčka soutěže, hostilo doma tým z Vršovic a i přes to, že v sestavě mělo dva nové hráče, dokázalo si se soupeřem poradit a připsat si tak hned v úvodu dva důležité body.

Podrobnosti z utkání naleznete v sekci "Statistika družstev"

Zpět

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode