2. kolo ročníku 20/21

19.09.2020 21:50

Druhé kolo bylo z pohledu rudenských týmů úspěšné z 50% procent, když dva týmy vyhrály (jeden v osobním rekordu družstva, druhý pro změnu nadělil kanára) a dvě družstva svá utkání k vítězství nedotáhla. Céčko mělo v tomto kole volný los.

Áčko vyjelo ke svému druhému utkání na půdu Žižkova, kde se utkalo s místním Béčkem. K vidění byly výkony vysoké kvality a utkání mělo velkou kvalitu. Náš tým si s chutí zahrál a vytvořil i osobní rekord týmu A výkonem 2709 poražených kuželek. Zatím tedy vstup do sezóny vychází na jedničku.

Béčko, které hostilo doma tým Astry již tak úspěšné, jako v prvním zápase nebylo a svému soupeři až na prvního hráče všichni ostatní podlehli, proto si hosté zaslouženě odvážejí z Rudné 2 body.

Déčko, které vyjelo k utkání do Radotína dokonale napravilo zaváhání z úvodního domácího utkání. Svému hostiteli naši borci nedali šanci na úspěch a když všichni svá utkání vyhráli, zanechali domácím kanára a odvážejí si dva body do Rudné.

Éčko vyjelo v tomto kole na těžkou kuželnu do Vršovic a s místní dráhou si naši borci nedokázali úplně poradit. I když tři z nich svá utkání zvládli, celkově to na body nestačilo a domů tak odjíždějí s prázdnou.

Zpět

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode