3. kolo ročníku 20/21

28.09.2020 18:48

Ve třetím kole bylo k vidění rudenské derby mezi týmy A a B, Céčko vyjelo k utkání na Uhelné sklady a týmy D a E musely svá utkání odložit.

Áčko, které bylo v derby "domácím" týmem, potvrdilo i v tomto utkání svojí dobrou formu, kterou si přeneslo z minulého ročníku a jen díky mírnému zaváhání posledního hráče nenadělilo "hostujícímu" Béčku kanára. Na dosah byl chvíli i domácí rekord družstva, to se však nepodařilo. I tak se jednalo o utkání vysoké kvality, ze kterého si další dva body do tabulky připisuje Áčko a zatím v prvních třech kolech drží stoprocentní úspěšnost.

Béčko naopak podruhé v řadě nebodovalo a pokusí se o to v dalším kole, kdy bude doma hostit tým US A.

Céčko, které vyjelo k utkání na Uhelné sklady C mělo stejné problémy jako Béčko v derby a jen díky zaváhání jednoho domácího hráče si náš tým neodnesl kanára. Zatím i tak ze dvou venkovních utkání má náš tým 50% úspěšnost, což je dobrým příslibem do sezóny.

Déčko kvůli nedostatku lidí muselo své utkání přeložit na náhradní termín. 

Stejně tak Éčko, z důvodu nedostatku lidí v týmu soupeře muselo své utkání třetího kola přeložit na náhradní termín.

Podrobnosti z odehraných utkání v sekci "Statistika družstev"

Zpět

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode