4. kolo ročníku 20/21

03.10.2020 20:51

Ve čtvrtém kole pražských soutěží zasáhly do bojů pouze čtyři týmy, Déčko mělo v tomto kole volný los. Utkání byla z pohledu rudenských hráčů úspěšná, když tři týmy dokázali zvítězit a jeden těsně svému soupeři podlehl.

Áčko, které rozjelo sezónu výtečně vyjelo v tomto kole do Velkých Popovic, kde se jen tak nevyhrává, nicméně domácí v tomto kole neměli svůj den a náš tým toho dokázal dokonale využít a připsat si další dva body do celkového hodnocení. V tabulce po čtyřech odehraných kolech patří našemu týmu první příčka o skóre před rovněž dosud stoprocentním Radotínem.

Opačné starosti má opět tým B, který v tomto kole hostil družstvo Uhelných skladů A a ve vyrovnaném utkání, ve kterém na každé straně zvítězili tři borci bohužel o pár kuželek svému soupeři podlehl a s jedním bodem z dosavadních čtyř utkání se krčí na posledním místě tabulky.

Dobře vstoupil do letošního ročníku tým C, který v tomto kole hostil Konstruktivu a se svým soupeřem si v celku bez problémů poradil. Ač tým sehrál utkání s dvěma náhradníky na výkonu to nebylo vůbec znát, ba naopak. V průběžném hodnocení je tak náš tým poměrně vysoko, na páté příčce.

Déčko po odložení zápasu z minulého kola mělo tento týden volný los a tak hráči prozatím ladí formu na soutěžní utkání poctivým tréninkem :)

Éčko, které bylo loni nováčkem se velice rychle dostalo do role rovnocenného týmu v soutěži a v tomto kole zavítalo na půdu Radotína, kde si celkem bez větších obtíží poradilo s místním Céčkem. Především druhá polovina naší sestavy předvedla výkony hodné vyšší třídy a výsledek utkání tak vyzněl výrazně v náš prospěch, díky čemuž se tým řadí v průběžném pořadí na čtvrtou příčku tabulky.

 

Podrobnosti z jednotlivých utkání v sekci "Statistika družstev".

Zpět

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode