4. kolo

04.10.2021 20:49

Dvě vítězství a tři porážky. Taková byla bilance našich týmů ve čtvrtém kole pražských soutěží.

Áčko a Béčko se utkaly ve vzájemném "derby", ve kterém Áčko bylo hostitelem a s papírově slabším Béčkem se vůbec nepáralo. Ač první duel vyzněl šťastněji pro hosty, v dalších čtyřech suverénně vládli domácí a ani poslední dvojice již na výsledku nic nezvrátila. Rozdíl 166 dřev mluví za vše, "vládcem Rudné" v podzimní části je tým A.

Céčko, které si utkání tohoto kola předehrálo vyjelo na kuželnu Uhelných skladů, kde s místním Céčkem sehrálo vyrovnanou partii a pouhých deset dřev rozhodlo o tom, že šťastnějšími byli domácí, kteří udrželi dva body doma. Náš tým je tak zatím stejně jako Béčko po čtyřech odehraných kolech bez bodového zisku u dna tabulky :(

Déčko mělo hostit tým Rapidu, který se však k utkání nedostavil a tak náš tým kontumačně získal "pohodové" dva body, díky kterým poskočil v tabulce na šestou příčku.

Před nimi, na pátém místě o skóre je momentálně tým E, kterému nevyšel v tomto kole domácí zápas proti Spartě C. Naši borci předvedli dosud nejlepší domácí výkon, ale na dobře hrající soupeře to nestačilo a tak si po zásluze dva body odváží hostující tým.

Podrobnosti z jednotlivých utkání v sekci "Statistika družstev"

Zpět

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2021 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode