Rozlosování 2012/13

 

Přehled zápasů 18.kola MP1, MP3 a MP4 a 20.kola MP2

Konstruktiva D - Rudná A   6:10    (2489-2561)    zapis
Ptáčník 416, Bok 417, Mora 435, Zderadička 411, Spěváček 466, Tureček 416

V.Popovice A - Rudná B    6:10   (2389-2488)    zapis
Kohout 421, Mora 418, Zelenka 383, Bachor 463, Novotný 389, Machulka 414

       Rudná C - US C  - odloženo
 

Slavoj D - Rudná D  14:2    (2359-2182)    zapis
Holubová Z. 323, Mařánková 326, Poláčková 362, Kohoutová 424, Mikešová 391, Zimáková 356

Rudná E - Zentiva   -   odloženo
 

Rudná D - Astra B  10:6    (2393-2370) - dohrávka 17.kola zapis
Mikešová 394, Mařánková 385, Kohoutová 424, Holubová 432, Poláčková 376, Zimáková 382

Přehled zápasů 17.kola MP1, MP3 a MP4 a 19.kola MP2

Rudná A - Vršovice B   14:2    (2546-2377)    zapis 
Ptáčník 402, Bok 412, Berezněv 435, Mora 451, Spěváček 433, Tureček 413

Rudná B - US B    10:6    (2471-2479)    zapis
Kohout 408, Mora 422, Novotný 364, Zelenka 410, Bachor 423, Machulka 403

       Žižkov A - Rudná C   14:2    (2470-2361)  zapis
Dvořák 382, Kasal 396, Keller 391, Kýhos 376, Koščová 403, Koščo 413

Rudná D - Astra B  - odloženo na 5.3.2013
 

Union F - Rudná E   10:6    (2271-2247)   zapis 
Dvořáková 394, Machulková 345, Fišerová 380, Mařánek 359, Vejvoda 358, Machulka 411

Přehled zápasů 16.kola MP1, MP3 a MP4 a 18.kola MP2

Meteor A - Rudná A   10:6   (2533-2485)   zapis
Ptáčník 432, Tureček 400, Holubová 454, Bok 380, Mora 400, Zderadička 419

VŠTJ A - Rudná B  15:1   (2483-2335)    zapis 
Mora 383, Bachor 398, Mařánek 356, Konout 404, Machulka 422, Novotný 372

       Rudná C - US B   16:0     (2478-2261)   zapis
Kýhos 396, Dvořák 414, Zimáková 429, Kasal 436, keller 393, Koščo 410 

DP B - Rudná D   8:8     ((2244-2266)  zapis
Mikešová 386, Zimáková 361, Holubová 409, Poláčková 337, Panenková 394, Kohoutová 379

Rudná E - Meteor D   6:10   (2220-2244)     zapis  
Machulka 419, Machulková 381, Mařánek 382, Fišer 342, Dvořák 326, Dvořáková 370

Přehled zápasů 15.kola MP1, MP3 a MP4 a 17.kola MP2

Rudná A - Velké Popovice    0:16   (2305-2421)   zapis
Ptáčník 407, Mora 406, Tureček 395, Berezněv 364, Bok 375, Spěváček 358

Rudná B - Slavoj C  12:4   (2428-2378)    zapis
Kohout 418, Mora 389, Bachor 398, Novotný 394, Zelenka 391, Machulka 438

       Žižkov B - Rudná C   12:4    (2426-22383)   zapis
Kasal 372, Dvořák 380, Kýhos 339, Keller 407, Koščová 458, Koščo 427

Rudná D - Slavia C   14:2    (2481-2267)  zapis
Holubová 461, panenková 395, mařánková 413, Kohoutová 415, Poláčková 400, Novotná 397

Žižkov C - Rudná E   10:6   (2384-2272)  zapis
Fišer 384, Fišerová 360, Dvořáková 454, Vejvoda 357, Machulka 416, vořák 301

Astra C - Rudná E   10:6    (2203-2136) - předehrávka   zapis
Dvořáková 392, Mařánek 346, Fišerová 327, Vejvoda 333, Fišer 357, Machulka 381

Přehled zápasů 14.kola MP1, MP3 a MP4 a 16.kola MP2

US B - Rudná A    16:0    (2560-2459)  zapis
Ptáčník 413, Spěváček 416, Mora 389, Bok 417, Tureček 385, Zderadička 439

Meteor B - Rudná B  10:6    (2527-2444)   zapis
Mařánek 397, Mora 427, Bachor 413, Zelenka 432, Vachule 386, Machulka 389

       Rudná C - Admira B   8:8    (2301-2331)   zapis
Kasal 381, Dvořák 375, Lesák 318, Keller 395, Koščová 419, Koščo 413

Union D - Rudná D   12:4   (2321-2272)   zapis
Mikešová 385, Zimáková 358, Poláčková 371, Mařánková 331, Holubová L. 416, Kohoutová 411

Rudná E - Union E   14:2    (2233-2046)  zapis
Fišerová 361, Dvořák 350, Dvořáková 380, Mařánek Jar. 336, Fišer 389, Machulka 417

Přehled 2012/13

Přehled zápasů 11.kola MP

Meteor B - Rudná A   14:2    (2535-2392)
Ptáčník 405, Bok 370, Mora 430, Spěváček 431, Zderadička 368, Tureček 388

Rudná B - Slavia A  8:8    (2468-2460)
Kohout 407, Mora 413, Machulka 425, Mařánek 400, Vachule 396, Zelenka 427

       Union B - Rudná C    4:12     (2394-2411)
Kasal 386, Dvořák R. 396, Dvořák M. 402, Koščová 411, Keller 404, Koščová 412

Vršovice D - Rudná D   6:10   (2248-2319)
Mikešová 421, Panenková 364, Holubová Z. 351, Holubová L. 422, Kohoutová 380, Zimáková 381

Rudná E - Meteor E     16:0     (2455-2134)
Dvořáková 419, Dvořák 364, Fišerová 417, Machulková 395, Fišer 407, Machulka 453

Pohár ČKA

Muži A - Dopravní podniky   5:1   (1946-1905) - zápis POSTUP
Dvořák 445, Spěváček 514, Kasal 495, Koščo 492

Přehled zápasů 10.kola MP

Rudná A - Rudná B   14:2     (2544-2478)
Ptáčník 444, Mora 423, Berezněv 406, Bok 416, Zderadička 443, Tureček 412

Rudná A - Rudná B   14:2     (2544-2478)
Kohout 419, Mora Z. 391, Bachor 390, Machulka 460, Zelenka 429, Novotný 389

       Rudná C - DP A    10:6    (2356-2209)
Kasal 390, Dvořák 391, Kýhos 355, Keller 383, Koščová 427, Koščo 410 

Rudná D - Radotín B    12:4    (2430-2242)
Mařánková 350, Novotná 374, Poláčková 392, Holubová 434, Panenková 410, Kohoutová 470

Admira D - Rudná E  12:4    (2313-2147)
Dvořáková 375, Dvořák 332, Vejvoda 283, Fišerová 390, Fišer 358, Machulka 409
 

Přehled zápasů 9.kola MP

Admira A - Rudná A   6:10   (2403-2415)    
Ptáčník  411, Spěváček 399, Tureček 385, Mora(LH) 408, Zderadička 444, Bok 368

Rudná B - Rapid A  10:6   (2483-2424)
Novotný 372, Bachor 423, Mora 429, Mařánek 361, Vachule 462, Machulka 436

       Radlice - Rudná C    14:2   (2485-2371)
 Sedlačik 369, Dvořák 390, Kýhos 394, Kasal 396, Koščová 379, Koščo 443

DP C - Rudná D   8:8    (2251-2216)
Panenková 397, Mikešová 375, Holubová Z. 338, Mařánková 328, Zimáková 390, Holubová 388

Rudná E - V.Popovice B   4:12    (2218-2332)
Fišerová 379, Dvořák 376, Dvořáková 384, Machulková 325, Fišer 348, Machulka 406

Pohár ČKA

Muži B - Konstruktiva C   1:5   (1973-2058)  - zápis
Mora Z. 496, Mařánek 474, Bachor 481, Machulka 522

Dopravní podniky - Muži A  4:2   (1834-1822)  - zápis
Kasal 451, Dvořák 438, Koščo 477, Keller 456

Přehled zápasů 8.kola MP

Rudná A - Slavia A   4:12     (2417-2502)
Ptáčník 382, Berezněv 413, Tureček 388, Spěváček 390, Zderadička 447, Bok 397

Konstruktiva D - Rudná B   13:3   (2557-2498)    
Novotný 424, Bachor 428, Mařánek 400, Mora 390, Machulka 435, Zelenka 421

       Rudná C - Konstruktiva E    4:12    (2366-2439)
Kasal 420, Dvořák M. 351, Kýhos 380, Keller 381, Koščová 389, Koščo 445  

Rudná D - Slavia A    12:4    (2507-2353)
Kohoutová 436, Poláčková 385, Panenková 394, Mařánková 399, Zimáková 448, Holubová 445

DP D - Rudná E  12:4    (2163-2064)
Dvořák 343, Vejvoda 319, Dvořáková 328, Fišer 335, Fišerová 355, Machulka 384

       Rudná C - Žižkov A   12:4    (2409-2386) - dohrávka 3.kola
Sedlačik 398, Dvořák 406, Kýhos 386, Keller 382, Koščová 418, Koščo 419

Přehled zápasů 7.kola MP

Rudná A - Praga A    14:2    2477-2370
Ptáčník 413, Mora 437, Zderadička 414,k Spěváček 393, Bok 380, Tureček 440

Rudná B - Vršovice B  12:4    (2495-2418)
Kohout 383, Zelenka 428, Mora 433, Mařánek 428, Bachor 423, Machulka 400

       Union C - Rudná C   12:4   (2397-2375)
Kasal 376, Dvořák 381, Kýhos 381, Keller 395, Koščová 405, Koščo 437

Rudná D - Praga B  13:3    (2443-2346)
Mikešová 436, Holubová Z. 359, Panenková 418, Holubová L. 423, mařánková 386, Kohoutová 421

Sparta B - Rudná E  12:4    (2342-2275)
Dvořáková 381, Vejvoda 348, Machulka
450, Machulková 339, Dvořák 351, Fišerová 406

Přehled zápasů 6.kola MP

Rapid A - Rudná A   14:2   (2509-2449)
Ptáčník 403, Zderadička 448, Spěváček 407, Berezněv 373, Tureček 420, Bok 398

Meteor B - Rudná B    12:4   (2516-2384)
Mařánek 370, Kohout 384, Mora Z. 459, Bachor 388, Novotný 391, Machulka 392 

       Rudná C - Meteor C  16:0  (2406-2172)
kasal 422, Dvořák 378, Kýhos 387, Koščová 422, Keller 403, Koščo 394

Rapid B - Rudná D  4:12   (2323-2341)
Kohoutová 422, Holubová 445, Novotná 387, Pražma J. 325, Poláčková 389, Zimáková 373

Rudná E - Radotín C   11:5   (2301-2126)
Dvořáková 397, Machulková 401, Fišerová 356, Dvořák 360, Fišer 354, Machulka 433

Rudná E - Union E     14:2    (2288-2021)  -  dohrávka 4.kola
Fišer 343, Dvořáková 400, Vejvoda 363, Dvořák 365, Fišerová 359, Machulka 458

Přehled zápasů 5.kola MP

Rudná A - Konstruktiva D    10:6    2471-2422
Ptáčník 457, Spěváček 352, Mora 427, Zderadička 416, Tureček 390, Bok 429

Rudná B - V.Popovice   14:2    (2468-2333)
Kohout 423, Mora 413, Bachor 412, Novotný 399, Machulka 405, Zelenka 416

       Rudná C - US C    10:6    2390-2264
Sedlačik 365, Dvořák M. 383, Kasal 388, Keller 401, Koščová 409, Koščo 444

Rudná D - Slavoj D  12:4    2394-2352
Mařánková 394, Mikešová 403, Poláčková 413, Kohoutová 397, Holubová L. 413, Zimáková 374

Zentiva - Rudná E  - odloženo na prosinec

 

Přehled zápasů 4.kola MP

Vršovice B - Rudná A   4:12   (2428-2457)
Ptáčník 394, Spěváček 427, Mora 388, Bok 438, Berezněv 367, Zderadička 443

US B - Rudná B    12:4   (2401-2370)
Mařánek 389, Bachor 391, Kohout 379, Mora 378, Machulka 435, Novotný 398

       Rudná C - Žižkov A  - odloženo
 

Astra B - Rudná D  4:12   (2291-2306)
Mikešová 362, Mařánková 333, Holubová L. 409, Kohoutová 408, Novotná 384, Zimáková 410

Rudná E - Union F   - odloženo   
 

Rudná B - Meteor B      6:10    (2419-2458)  -  dohrávka 1.kola
Mora 408, Mařánek 330, Kohout 432, Bachor 375, Machulka 447, Zelenka 427

Přehled zápasů 3.kola MP

Rudná A - Meteor A      12:4    (2432-2366)
Ptáčník 437, Bok 397, Spěváček 405, Tureček 379, Zderadička 413, Mora 401

Rudná B - VŠTJ A      12:4    (2516-2470)
Mařánek 398, Machulka 416, Kohout 440, Mora 438, Bachor 406, Zelenka 418

              US D - Rudná C    -  odloženo
 

Rudná D - DP B   4:12     (2363-2373)
Holubová L. 424, Mikešová 370, Mařánková 387, Panenková 408, Kohoutová 383, Zimáková 391

Meteor E - Rudná E      14:2     (2471-2355)
Fišerová
403, Dvořák 396, Dvořáková 398, Machulková 358, Fišer 381, Machulka 419

Přehled zápasů 2.kola MP

Velké Popovice - Rudná A    3:13    (2448-2471)
Ptáčník 418, Bok 405, Tureček 376, Spěváček 429, Zderadička 424, Berezněv 419

Slavoj C - Rudná B   14:2    (2452-2358)
Mařánek 405, Mora 375, Machulka 379, Bachor 406, Kohout 399, Novotný 394

       Rudná C - Žižkov B   10:6    (2381-2369)
Kasal 388, Dvořák 390, Kýhos 382, Sedlačik 391, Koščo 421, Keller 409

Slavia C - Rudná D   4:12    (2324-2411)
Holubová L. 430, Holubová Z. 404, Mikešová 388, Kohoutová 406, Novotná 382, Zimáková 401

Rudná E - Žižkov C   14:2    (2259-2148)
Dvořáková 374, Vejvoda 341, Fišerová 386, Machulková 360, Fišer 359, Machulka
439

Přehled zápasů 1.kola MP

Rudná A - US B   12:4    (2432-2336)
Berezněv 403, Ptáčník 402, Spěváček 414, Mora 422, Tureček 420, Bok 371

Rudná B - Meteor B   - odloženo na 24.9.2012
 

              Admira B - Rudná C   10:6  (2270-2135)
Kýhos 331, Kasal 350, Dvořák M. 354, Dvořák R. 304, Keller 390, Koščo 406

Rudná D - Union D  14:2     (2401-2253)
Mikešová 397, Panenková 403, Kohoutová 430, Mařánková 378, Poláčková 379, Zimáková 414

Union E - Rudná E    10:6    (2280-2224)
Dvořáková 361, Machulková 366, Fišer 390, Dvořák 341, Machulka
408, Fišerová 358

 

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode