Memoriál Josefa Hustolese

A vítězi se stávají:

  Muži: Číž - Polák (Příbram) => 901
Ženy: Zimáková - Kohoutová M. (Rudná) => 855

Kompletní výsledky - muži a ženy

 

Vítězům srdečně GRATULUJEME!
Všem ostaním děkujeme za účast a těšíme se na viděnou při příštím ročníku

 

Mistrovství Prahy jednotlivců 2012

Dosavadní letošní úspěchy

1.místo - seniorky - Míla Kohoutová
3.místo - seniorky - Eva Mařánková

1.místo - juniorky - Lucka Panenková
2.místo - juniorky - Irča Mikešová 

ostaní výsledky ZDE

Přehled zápasů 30.kola MP

Rudná A - Meteor B  10:6     (2430-2406)
Ptáčník 410, Zderadička 412, Mora 407, Berezněv 411, Bok 388, Tureček 402

Rudná B - dohráno
 

       Admira B - Rudná C   10:6   (2326-2259)
Machulka 393, Dvořák M. 359, Koščová 362, Kýhos 374, Sedlačik 385, Keller 386

Rudná D - Astra B   0:16    (2298-2461)
Mikešová 375, Panenková 400, Machulková 353, Mařánková 377, Poláčková 403, Kohoutová 390

Meteor E - Rudná E  4:12    (2254-2315)
Machulka 403, Vejvoda 337, Dvořáková 412, Dvořák 394, Fišer 396, Fišerová 373

Přehled zápasů 29.kola MP

Konstruktiva D - Rudná A  5:11    (2467-2502)
Ptáčník 440, Zderadička 404, Mora 410, Machulka 408, Bok 430, Tureček 410

Žižkov B - Rudná B  6:10     (2415-2488)
Mora 388, Novotný
424, Mařánek ml. 393, Bachor 430. Spěváček 444, Zelenka 409

       Rudná C - Žižkov A     8:8    (2363-2358)
Kasal 391, Kýhos 385, Koščová 398, Sedlačik 381, Machulka 408, Keller 400  

DP C - Rudná D    16:0    (2325-2159)
Poláčková 339, Panenková 364, Mařánková 336, Zimáková 371, Holubová 364, Kohoutová 385

Rudná E - Zentiva    10:6     (2240-2239)
Dvořáková 377, Machulková 342, Machulka 421, Dvořák 355, Fišer 389, Vejvoda 356

Přehled zápasů 28.kola MP

Rudná A - Union B  10:6     (2529-2491)
Ptáčník 441, Zderadička 425, Mora 414, Bok 442, Berezněv 399, Tureček 408

Rudná B - US C  4:12    (2414-2495)
Mařánek ml. 412, Bachor 416, Novotný 402, Zelenka392, Spěváček 407, Mora 385

       US D - Rudná C   6:10     (2274-2295)
Kasal 388, Kýhos 366, Koščová 358, Machulka 403, Koščo 412, Hlom 368

Praga B - Rudná D  10:6    (2254-2076)
Mikešová 345, Panenková 377, Poláčková 305, Mařánková 303, Zimáková 374, Kohoutová 372

VŠTJ B - Rudná E  8:8    (2090-2105)
Machulková 326, Fišerová 334, Dvořák 398, Fišer 361, Vejvoda 309, Machulka 377

Přehled zápasů 27.kola MP

Slavoj C - Rudná A   2:14    (2276-2405)
Ptáčník 402, Berezněv 443, Mora 383, Machulka 429, Bok 358, Tureček 391

Radlice-  Rudná B 4:12  (2261-2340)
Mařánek ml. 416, Mora 368, Spěváček 401, Novotný 379, Bachor 402, Kohout 374

       Rudná C  -  Union C  14:2     (2384-22262)
Keller 392, Dviořák M. 387, Koščová 399, Machulka 419, Hlom 396, Koščo 411

Rudná D - Slavoj D    4:12    (2418-2499)
Mikešová 413, Panenková 416, Zimáková 414, Poláčková 388, Holubová 361, Kohoutová 426

Rudná E - Union F   14:2     (2265-2191)
Machulka 425, Dvořák 364, Vejvoda 360, Dvořáková 384, Machulková 330, Fišerová 402

Přehled zápasů 26.kola MP

Rudná A - Meteor A  16:0     (2540-2318)
Ptáčník 434, Berezněv 402, Zderadička 443,Bok 409, Mora 421, Tureček 431

Rudná B - Vršovice C  12:4    (2423-2330)
Spěváček 364, Mařánek ml. 410, Mora 374, Novotný 437, Kohout 395, Zelenka 443

       Žižkov A - Rudná C     10:6    2503-2480
Kasal 406, Dvořák 383, Koščo 440, Koščová 420, Kýhos 399, Machulka 432

Union D - Rudná D    10:6    (2295-2287)
Mikešová 385, Panenková 402, Holubová Z. 381, Mařánková 369, Novotná 351, Kohoutová 399

VŠTJ B - Rudná E  12:4   (2401-2317)
Dvořáková 392, Dvořák 382, Machulková 387, Fišerová 402, Vejvoda 357. Machulka 397

Rudná B - US B  14:2    (2438-22357)
Kohout 382, Mařánek ml. 397, Spěváček 392, Mora 410, Novotný 439, Zelenka 418

 

Přehled zápasů 25.kola MP

V.Popovice - Rudná A   4:12    (2427-2503)
Ptáčník 417, Keller 402, Machulka 435, Zderadička 440, Bok 409, Tureček 400

I.PSKN-  Rudná B 2:14  (2327-2593)
Kohout 422, Mařánek ml. 443, Zelenka 431, Spěváček 452, Novotný 432, Bachor 413

       Rudná C  -  DP B    12:4     (2387-2287)
Keller 393, Koščová 401, Hlom 378, Sedlačik 341, Machulka 429, Koščo 445

Rudná D - Slavoj D    10:6    (2325-2294)
Mikešová 383, Mařánková 398, Novotná 394, Kohoutová 405, Poláčková 367, Zimáková 378

Rudná E - Rapid B   10:6     (2279-2256)
Vejvoda 377, Dvořák 375, Machulková 371, Fišer 345, Fišerová 396, Machulka 415

Slavoj E - Rudná D   6:10    (2177-2259) - dohrávka 22.kola
Mikešová 401, Mařánková 363, Zimáková 354, Novotná 379, Poláčková 357, Kohoutová 405

Přehled zápasů 24.kola MP

Rudná A - DP A  10:6     (2375-2340)
Zderadička 440, Ptáčník 410, kohout 418, Bok 350, Berezněv 393, Tureček 364

DP B - Rudná B   4:12    (2248-2337)
Mařánek ml. 408, Bachor 438, Mora 362, Spěváček 374, Kohout 377, Novotný 378

       Rudná C - Meteor C   15:1    (2462-2248)
Kasal 400, Koščová 412, Hlom 403, Koščo 407, Kýhos 395, Machulka 445

Meteor D - Rudná D   12:4    (2474-2308)
Mikešová 426, Holubová 373, Mařánková 322, Zimáková 439, Kohoutová 376, Poláčková 372

V.Popovice B - Rudná E   12:4    (2357-2269)
Fišer 376, Dvořák 338, Machulková 370, Fišerová 415, Vejvoda 360, Machulka 410

Rudná D - Slavia C  14:2    (2436-2388) - odl. utkání 23.kola
Mikešová 405, Mařánková 385, Novotná 396, Poláčková 388, Zimáková 427, Kohoutová 435

US D - Rudná D      14:2    (2301-2169) - odl. utkání 18.kola
Dvořáková 366, fišerová 327, Mikešová 364, Mařánková 311, Zimáková 413, Kohoutová 388

Přehled zápasů 23.kola MP

Praga - Rudná A   předehráno v rámci 16.kola
 

Rudná B -US B - odloženo na ???
 

       Rudná C  -  volno
 

Rudná D - Slavia C   odloženo na 21.3.2012
 

Rudná E - Sparta B   11:5   (2325-2247)    
Dvořáková 401, Dvořák 352, Fišer 402, Machulková 360, Fišerová 374, Machulka 436

Přehled zápasů 22.kola MP

Rudná A - Sparta A  4:12  2457-2472 
Ptáčník 390, Zderadička 413, Mora R. 447, Berezněv 396,Tureček 411, Bok 400

Admira B - Rudná B   4:12    (2299-2402)
Kohout 395, Bachor 441, Mora Z. 392, Zelenka 389, Mařánek ml. 390, Novotný 395

       Rudná C - Radlice  10:6    (2311-2271)
Keller 384, Dvořák M. 328, Kasal 401, Koščová 406, Sedlačik 374, Machulka 418

Slavoj D D - Rudná D   -  odloženo
 

Konstruktiva F - Rudná E   10:6   (2366-2289)
Fišerová 415, Dvořáková 407, Machulka 398, Dvořák 356, Fišer 385, Vejvoda 328

Přehled zápasů 21.kola MP

Vršovice B - Rudná A   14:2    (2500-2386)
Ptáčník 398, Zderadička 438, Berezněv 385, Mora 382, Tureček 374, Bok 409

Rudná B - Slavia B   14:2    (2470-2326)
Kohout 412, Bachor 412, Mora 390, Mařánek ml. 405, Novotný 428, Zelenka 421

       US C - Rudná C   6:10   (2404-2420)
Kasal 408, Keller 407, Hlom 377, Koščová 425, Machulka 411, Koščo 392

Rudná D - Slavia D   12:4   (2424-2405)
Mikešová 389, Panenková 409, Mařánková 414, Novotná 365, Zimáková 407, Kohoutová 440

Rudná E - Union F   14:2   (2302-2087)    
Dvořáková 406, dvořák 366, Machulka 425, Vejvoda 350, Fišerová 398, Machulková 357

Přehled zápasů 20.kola MP

Rudná A - Union A  12:4  2453-2386 
Ptáčník 423, Zderadička 434, Mora 399, Tureček 405, Berezněv 389, Bok 403

US D - Rudná B   4:12    (2213-2325)
Kohout 389, Novotný 406, Spěváček 370, Mařánek Jar. 343, Zelenka 417, Mařánek ml. 400

       Rudná C - Radlice  16:0    (2475-2240)
Hlom 409, Keller 446, Sedlačik 393, Kýhos 373, Koščo 428, Machulka 426

Vršovice D - Rudná D   10:6   (2350-2300)
Poláčková 376, Panenková 422, Mařánková 356, Holubová  342, Novotná 411, Kohoutová 393

Astra C - Rudná E   10:6    (2243-2238)
Machulka 415, Dvořáková 395, Fišerová 371, Fišer 413, Vejvoda 326, Dvořák 318

Přehled zápasů 19.kola MP

Rudná A  - VOLNO
 

Rudná B - Union C   12:4    (2408-2240)
Kohout 437, Mora 375, Mařánek ml. 413, Vachule 388, Mařánek Jar. 374, Zelenka 421

       Vršovice C - Rudná C   12:4   ( 2416-2317)
Koščová 371, Machulka 397, Sedlačik 395, Dvořák 364, Kasal 373, Keller 417

Rudná D - Radotín B   5:11   (2315-2316)
Panenková 396, Mikešová 374, Poláčková 335, Novotná 425, Kohoutová 413, Zimáková 372

Rudná E - DP D   10:6   (2240-2225)    
Fišer 388, Vejvoda 372, Fišerová 331, Machulka 406, Dvořáková 405, Dvořák 338

Přehled zápasů 18.kola MP

Rudná A - VŠTJ A  12:4  2462-2450
Ptáčník 412, Berezněv 415, Zderadička 418, Tureček 400, Mora 425, Bok 391

Žižkov A - Rudná B   14:2    (2517-2425)
Novotný 397, Spěváček 391, Mařánek Jar. 401, Kohout 408,Zelenka 442, Vachule 386

       Rudná C - I.PSKN  14:2    (2419-2314)
Keller 442, Dvořák 320, Koščová 395, Hlom 412, Machulka 432, Koščo 418

US E - Rudná D - odloženo
 

Slavia E - Rudná E   14:2    (2465-2190)
Dvořáková 381, Fišer 396, Vejvoda 338, Machulka 413, Sedlačiková 319, Dvořák 343

Přehled zápasů 17.kola MP

Rapid - Rudná A  8:8  2517-2552
Zderadička 441, Ptáčník 428, Mora 418, Koščo 410, Berezněv 412, Bok 443

Rudná B - Rudná C   4:12    (2413-2417)
Kohout 436, Mora 396, Spěváček 404, Mařánek Jar. 362, Bachor 404, Vachule 411

       Rudná B - Rudná C   4:12    (2413-2417)
Machulka 393, Dvořák 397, Sedlačik 382, Kýhos 402, Koščo 431, Keller 412

Rudná D - Admira C   12:4   (2452-2296)
Poláčková 402, Mařánková 372, Panenková 423, Novotná 421, Kohoutová 437, Zimáková 397

Volno
 

Přehled zápasů 16.kola MP

Některá utkání se budou nejspíše kontumovat, vzhledem k tomu že několik oddílů zapomnělo prodloužit registrační průkazy.

 

Admira - Rudná A   0:16  (2448-2434) - Kontumace
Ptáčník 398, Bok 407, Tureček 396, Mora 429, Zderadička 400, Berezněv 404

Meteor C - Rudná B  14:2  (2477-2354)
Kohout 379, Mora 431, Mařánek ml. 359, Bachor 410, Spěváček 389, Vachule 386

       Rudná C - US B  12:4  (2354-2352) 
Kasal 360, Koščová 406, Koščo 424, Dvořák 349, Keller 408, Machulka 407

Žižkov C - Rudná D   6:10  (2209-2416)
Panenková 431, Mikešová 393, Holubová Z. 376, Novotná 389, Kohoutová 413, Zimáková 414

Rudná E  - Admira D   10:6   (2250-2104)
Dvořáková 404, Fišer 376, Machulka 405, Vejvoda 336, Fišerová 376, Dvořák 353

Praga - Rudná A   6:10     (2292-2379) - předehrávka 20.kola
Ptáčník 365, Zderadička 397, Tureček 388, Mora 413, Novotný 406, Bok 410

Tak nám skončila další sezona, no a jak to dopadlo?

Áčko - dosáhlo čtvrtého místa, nejlepšího umístění za posledních deset let. Na jaře družsto ztratilo pouhých pět bodů.

Béčko - po výborných výkonech v jarní části soutěže, vybojovalo historický postup do nejvyšší pražské soutěže, ve které bude mít Sokol Rudná poprvé dva týmy

Céčko - po špatném podzimu, přišly výborné výsledky na jaře a vzestup ze sestupových příček do bojů o bronzovou příčku, který sice nevyšel, ale i tak je páté místo nejlepší umístění tohoto družstva

Déčko - po loňském postupu do MP3 je 9.místo při adaptaci v této soutěži, dobrým odrazovým můstkem pro příští sezonu

Éčko - po rozpačitém podzimu, družstvo na jaře zabralo (no vlasně jako všechna rudenská družstva) a vybojovalo pěkné 7.místo
 

Tak nám začala letní přestávka
tak něco pro motivaci

 

Parádní výkon v Podbrezové

Předposlední víkend v březnu se nezapomenutelně zapíše do historie světových kuželek, když slovenský mistr a úřadující mistr Ligy Mistrů družstvo Podbrezové, jehož barvy hájí světový rekordman Vilmoš ZAVARKO a Mistr Světa Ivana Čech, vytvořilo neuvěřitelný výkon 

4070 !!! 

podrobný zápis najdete v tomto odkaze !!!

Vyhledávání

Sokol Rudná © 2009-2014 Všechna práva vyhrazena. ( Tento web byl spuštěn 13.7.2009)

Vytvořeno službou Webnode